Lyžařská oblast je velmi dobře dosažitelná z Tauernské dálnice , jižně od Salzburgu ( Z Prahy 470 km, z Mnichova 290 km ). Nabízí přes 300km lyžařských tratí vhodných pro rodiny s dětmi až po nejnáročnější lyžaře: velký podíl černých sjezdovek patří k nejvyšším v Rakousku, lahůdkou jsou mnohakilometrové sjezdy s převýšením přes 1000m.

Top sjezdovka A1 nabízí 6,5 km sjezdu !!!

Oblast je tvořena celkem čtyřmi lyžařskými areály, které jsou navzájem propojeny skibusy (doprava je zahrnuta v ceně permanentky). Ke špičce patří vysokorychlostní kabinková gondola na Grossek, černá sjezdovka z Ainecku, sjezdy z vrcholů až do údolí, terény pro volné lyžování v hlubokém sněhu, ale třeba i komfortní areál pro rodinné lyžování Tschanek s pohyblivými koberci, pohyblivým mostem a několika dětskými snow-parky.


Oblast byla v posledních letech vysoce modernizována a proto může oproti jiným střediskům nabídnout velký podíl moderních kabinových lanovek a také neuvěřitelný 90% podíl umělého zasněžování,které umožňuje komfortní lyžování od prosince do dubna. Jako perličku je nutno zmínit skutečnost, že podle dlouhodobých statistik je Lungau lyžařskou oblastí s největším počtem slunečních dnů v Rakousku.


Oblast patří mezi tzv. TOP TEN v Rakousku, přesto se však cena permanentek pohybuje na průměrné cenové hladině, dále jsou nabízeny rodinné a skupinové slevy.

CENY SKIPASU NA :
nebo

AKTÁLNÍ JÍZDNÍ ŘÁD SKIBUSU: